Wszystkie wpisy, których autorem jest admin

Busy do Niemiec

Wyprawa do Niemiec

Wyprawa do kraju naszych zachodnich sąsiadów dla wielu Polaków stała się już dziś czymś powszechnym. Warto zadbać jednak o to, by podróż przebiegała w maksymalnie komfortowych warunkach, będąc gwarantem wygody oraz bezpieczeństwa.

Busy do Niemiec

Busy do Niemiec jakie udostępniamy to nowoczesne pojazdy, w których w spokojnych okolicznościach bez problemu dojedziecie do określonego celu. Doświadczeni kierowcy zapewniają terminowość oraz jednoczesne bezpieczeństwo jazdy, co jest szczególnie ważne dla satysfakcji z podróży.

Komfort podróży do Niemiec

polska_niemcy_bus

Siedzenia są bardzo wygodne, więc każdy pasażer uniknie tak kłopotliwego w starszych pojazdach bólu pleców czy dyskomfortu wynikającego z dłuższego przebywania w pozycji siedzącej. Oprócz tego dodatkowym walorem jest też z pewnością praktyczna klimatyzacja, dzięki której warunki atmosferyczne, jakie by nie były, nie będą stanowić żadnego problemu.

Jeśli zależy Wam więc na sprawnej podróży do Berlina, Monachium czy Hamburga nie zwlekajcie i postawcie na sprawdzoną i pewną flotę pojazdów!

Wyjazdy do Austrii

Transport osób do Austrii

Firma przewozowa zajmująca się transportem osób do pracy wprowadziła do swojej oferty busy do Austrii. Firma posiada swoje biura w każdym z województw co umożliwia transport osób nawet z najdalszego zakątka Polski. Klienci mają możliwość zapoznania się z ofertą poprzez stronę internetową. Rezerwacji miejsca można dokonać osobiście w biurze, telefonicznie, lub online.

Ile kosztuje bus do Austrii

busy do Austrii
busy do Austrii

Koszt podróży ustalany jest indywidualnie w oparciu o odległość jaka istnieje pomiędzy polskim, a austriackim adresem. Firma zapewnia każdemu klientowi odbiór z dogodnego dla niego miejsca oraz dostarczenie go dokładnie pod wskazany adres. Wszystkie busy transportowe wyposażone są w toaletę, telewizję, darmowe wifi oraz wygodne i rozkładane fotele. Opłata za przejazd zbierana jest przez przewoźnika w dniu odjazdu.

Busy z Polski odjeżdżają w poniedziałki, środy i piątki, natomiast busy z Austrii odjeżdżają we wtorki, czwartki i soboty. Każdy klient zobowiązany jest do potwierdzenia rezerwacji najpóźniej dzień przed planowanym odjazdem.

 

Wyjazdy do Szwecji

Szwecja dla młodych ?

Wiele młodych osób decyduje się na wyjazd po za granicę naszego kraju, coraz częściej wybierana jest droga prowadzona do Szwecji. W takim przypadku nie tylko czeka nas długa podróż ale także trzeba w jakiś sposób przewieźć rzeczy osobiste, a czasami nawet meble do nowego miejsca zamieszkania. Na szczęście z pomocą przychodzą firmy transportowe, które realizują przewozy do Szwecji.

Podróż do tego pięknego miejsca nie jest krótka, dlatego firma przewozowa zapewnia najwyższy komfort dla Klienta. W busie do Szwecji znajdują się wyposażone, nowoczesne toalety, w których dba się o prządek oraz fotele przystosowane zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Czas będą umilały telewizory znajdujące się w busie, jest to bardzo dobre rozwiązanie dla zabicia czasu podczas tak długiej jazdy. dostępne są również miejsca, w których można umieścić termosy oraz kubki. Organizowane są liczne postoje podczas których można zrobić zakupy, rozprostować nogi lub zjeść obiad.

busy do szwecji
busy do szwecji

Profesjonalnie do Szwecji.

Wykwalifikowana kadra sprawia, że transport do Szwecji staje się przyjemny i nie stanowi problemu dla osób poruszających się w ten sposób. Miejsce na bagaże zapewnia możliwość zabrania ze sobą większej ilości rzeczy. Organizowane są także transporty mebli do Szwecji oraz większych przedmiotów potrzebnych podczas przeprowadzki do innego miejsca. Bus do Szwecji to komfortowy pomysł na wyjazd.

Busy do Włoch

Wybieramy busa do Włoch

Busy do Włoch to rzadko szukasz busa do Włoch ? Przeczyta ten artykuł pomożemy CI podjąć dobrą decyzję.

Podróż na Półwysep Apeniński zajmuje trochę czasu. Staramy się jednak zapewnić naszym pasażerom jak najlepsze warunki jazdy. Busy do Włoch, należące do naszej floty, to samochody nowe, systematycznie sprawdzane i na bieżąco serwisowane. Reagujemy na nawet niewielkie usterki. W samochodach są wygodne siedzenia oraz sporo miejsca na bagaż podręczny czy wyprostowanie nóg. Pojemne bagażniki natomiast pomieszczą cały bagaż naszych pasażerów, jak również paczki innych klientów.

busy do Włoch
busy do Włoch

Bezpieczne przejazdy busem do Włoch.

Na bezpieczeństwo patrzymy w sposób wieloaspektowy, czego wyrazem jest przykładanie wagi nie tylko do jakości samochodów, ale również przygotowania kierowców. Przestrzegają oni norm czasu pracy oraz dbają o odpoczynek i regenerację. W ten sposób przewozy do Włoch odbywają się sprawnie i bez problemów, a pasażerowie mogą skupić się na podziwianiu Starego Kontynentu.

Busy do Anglii Comfort Bus

Comfort bus – świadczymy usługi transportu osobowego z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski. Jesteśmy jedna z pierwszych firm przewozowych zajmujących się profesjonalnym przewozem osób pomiędzy Polską i Anglią. Zapewniamy transport osób oraz przesyłek w tak zwanym systemie door to door.

door to door bus do Anglii
door to door bus do Anglii

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zajęcie pozycji lidera w przewozach międzynarodowych. Państwu pozostawiamy ocenę naszej działalności w usługach busów do Anglii. Nasi klienci zawsze są zadowoleni z usług, co potwierdzają pozytywne wypowiedzi i komentarze na wielu forach internetowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby poznać całe spektrum usług jakie świadczymy. http://comfort-bus.pl

busy do anglii
busy do Anglii

 

Nasza strona na FB https://www.facebook.com/comfortbusplus/

Polskie Busy Witamy !!!

Witam na stronie poświęconej polskim busom w przewozie międzynarodowym. Często udajemy się w podróż busem którego nie znamy. Często wysyłamy naszą paczkę busem, który nigdy nie dojedzie do celu. Ta strona to miejsce gdzie zapoznamy Państwa ze wszystkimi niuansami związanymi z miedzynarodowym przewozem osobowym. Zapraszamy !!!