Archiwum kategorii: Busy do Włoch

Poradnik zawierający informacje związane z dojazdem busami i pobytem we Włoszech

Wyjazdy do Austrii

Transport osób do Austrii

Firma przewozowa zajmująca się transportem osób do pracy wprowadziła do swojej oferty busy do Austrii. Firma posiada swoje biura w każdym z województw co umożliwia transport osób nawet z najdalszego zakątka Polski. Klienci mają możliwość zapoznania się z ofertą poprzez stronę internetową. Rezerwacji miejsca można dokonać osobiście w biurze, telefonicznie, lub online.

Ile kosztuje bus do Austrii

busy do Austrii
busy do Austrii

Koszt podróży ustalany jest indywidualnie w oparciu o odległość jaka istnieje pomiędzy polskim, a austriackim adresem. Firma zapewnia każdemu klientowi odbiór z dogodnego dla niego miejsca oraz dostarczenie go dokładnie pod wskazany adres. Wszystkie busy transportowe wyposażone są w toaletę, telewizję, darmowe wifi oraz wygodne i rozkładane fotele. Opłata za przejazd zbierana jest przez przewoźnika w dniu odjazdu.

Busy z Polski odjeżdżają w poniedziałki, środy i piątki, natomiast busy z Austrii odjeżdżają we wtorki, czwartki i soboty. Każdy klient zobowiązany jest do potwierdzenia rezerwacji najpóźniej dzień przed planowanym odjazdem.

 

Busy do Włoch

Wybieramy busa do Włoch

Busy do Włoch to rzadko szukasz busa do Włoch ? Przeczyta ten artykuł pomożemy CI podjąć dobrą decyzję.

Podróż na Półwysep Apeniński zajmuje trochę czasu. Staramy się jednak zapewnić naszym pasażerom jak najlepsze warunki jazdy. Busy do Włoch, należące do naszej floty, to samochody nowe, systematycznie sprawdzane i na bieżąco serwisowane. Reagujemy na nawet niewielkie usterki. W samochodach są wygodne siedzenia oraz sporo miejsca na bagaż podręczny czy wyprostowanie nóg. Pojemne bagażniki natomiast pomieszczą cały bagaż naszych pasażerów, jak również paczki innych klientów.

busy do Włoch
busy do Włoch

Bezpieczne przejazdy busem do Włoch.

Na bezpieczeństwo patrzymy w sposób wieloaspektowy, czego wyrazem jest przykładanie wagi nie tylko do jakości samochodów, ale również przygotowania kierowców. Przestrzegają oni norm czasu pracy oraz dbają o odpoczynek i regenerację. W ten sposób przewozy do Włoch odbywają się sprawnie i bez problemów, a pasażerowie mogą skupić się na podziwianiu Starego Kontynentu.